Mirë se vini në Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd. Webs Zyrtare
 • Tela lidhëse UL

 • Kabllo me xhaketë UL

 • Kabllo UL Flat

 • Kabllo spirale UL

 • Kabllo VDE

 • Tela automobilistike

 • Kabllo të energjisë

 • Kabllo komunikimi

 • Kabllo CCC

 • Kabllo PSE

 • Kabllo Zinxhiri DRAG

 • Kablloja e autobusit CAN

 • rreth 01
  rreth02
  rreth03
  rreth 01
  rreth02
  rreth03

  Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd.

  Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd.themeluar në 1997, ndodhet në Humen Town, Dongguan City, Provinca Guangdong, Kinë.Me përpjekje të mëdha të të gjithë ekipit tonë, kompania jonë ka kaluar çertifikime si certifikatat UL amerikane, kanadeze CSA, VDE, CCC dhe PSE.

  Për sa i përket sistemit të menaxhimit, kompania jonë ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001-2015, certifikimin e sistemit të menaxhimit të substancave të rrezikshme IECQ-QC080000, certifikimin e sistemit të automobilave IATF16949.

  Lexo më shumë

  Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd.

  Ne përdorim bakër pa oksigjen (OFC) dhe përpunojmë vetë përçuesin e bakrit, përçues bakri elektrolitik 99,99% të pastër për të arritur cilësinë optimale.

  Ne zotërojmë makinën e përbërë nga PVC dhe TPU, prodhojmë materialin tonë izolues, zvogëlojmë koston e materialit.

  Mbi 23 vjet për prodhimin e kabllove, mbi 600 stile kabllo të miratuara nga UL.Ne jemi specializuar në prodhimin e kabllove UL që nga viti 1997.

  Ne zotërojmë makinën e përbërë nga PVC dhe TPU, prodhojmë materialin tonë izolues, zvogëlojmë koston e materialit.

  Lexo më shumë
  select_img
  zgjedh_img2
  kabllo UL

  Masat paraprake për instalimin dhe përdorimin...

  Lidhja e papërshkueshme nga uji me kabllo mund të aplikohet në mjedis me ujë për të siguruar lidhje të sigurt dhe të besueshme lidhëse, më e rëndësishmja prej të cilave është arritja e efektit të papërshkueshëm nga uji, kështu që...