Mirë se vini në Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd. Webs Zyrtare

Profili i Kompanisë

Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd.

vizion

Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd.

Misioni dhe Vizioni ynë

Ne e bëjmë më të lehtë ndërlidhjen për të përmirësuar cilësinë e jetës dhe për t'i kthyer idetë tuaja novatore në realitet.Ne stabilizohemi (Wen) me cilësi të mirë, zbut (Chang) shërbimin më të mirë, të kënaqë kërkesat e ndryshme të klientëve dhe të vazhdojë përmirësimin e vazhdueshëm.

Misioni ynë është të njihemi nga klientët tanë si prodhuesi i njohur global dhe partneri i preferuar i kabllove.

logo-ab

Dongguan Wenchang Electronic Co., Ltd.themeluar në 1997, ndodhet në Humen Town, Dongguan City, Provinca Guangdong, Kinë.Duke zhvilluar zgjidhje të besueshme kabllore për klientët e larmishëm, Wenchang ofron kabllo dhe tela me cilësi të lartë për klientët tanë në të gjithë botën.

Me përpjekje të mëdha të të gjithë ekipit tonë, kompania jonë ka kaluar çertifikime si certifikatat UL amerikane, kanadeze CSA, VDE, CCC dhe PSE.Kabllot tona përdoren gjerësisht në produkte të ndryshme elektronike, pajisje industriale, pajisje robotike industriale, pajisje mjekësore periferike.

Për sa i përket sistemit të menaxhimit, kompania jonë ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001-2015, certifikimin e sistemit të menaxhimit të substancave të rrezikshme IECQ-QC080000, certifikimin e sistemit të automobilave IATF16949.

Ne vendosim procesin e prodhimit me një ndalesë nga vizatimi me tela bakri, prodhimi i grimcave plastike PVC, prodhimi i modifikimit TPU/PUR deri te prodhimi i telit.Ne prodhojmëtela lidhëse, kabllo elektrike, kabllo me xhaketë, kabllo spirale, kabllo e sheshtë, kabllo ylber, kabllo komunikimi, kabllo CMP, kabllo e certifikuar VDE/CCC/PSE, kabllo audio, kabllo kompjuteri etj..Produktet tona përfshijnëTPU/PUR, XL-PE, TPE, XL-PVC, PVC, Silikoni Gome, gome, teflon, mPPE-PEdhe kabllo të tjera.Të gjitha produktet prodhohen në përputhje të plotë me sistemin e cilësisë dhe sistemin e mbrojtjes së mjedisit, dhe të gjitha produktet plotësojnë kërkesat ndërkombëtare për mbrojtjen e mjedisit si ROHS dhe REACH, për të kënaqur nevojat e klientëve tanë.

Kompania jonë ka talente profesionale teknike dhe menaxheriale, plane të qëndrueshme zhvillimi, shpërndarje të qetë dhe në kohë dhe shërbim të kënaqur pas shitjes.Ne besojmë se mund të ofrojmë shërbime më të mira për ju falë njohurive tona profesionale për kabllot dhe kabllot e energjisë.Ekipet tona inxhinierike dhe të shërbimit bashkëpunojnë ngushtë me klientët për t'i kthyer në realitet modelet e tyre inovative.

Lidhjet mund të ndryshojnë me shpejtësi botën.Në Wenchang, ne do të vazhdojmë të zhvillojmë zgjidhje kabllosh dhe telash për klientët.

Ekzistenca jonë është e ndërtuar mbi cilësinë dhe shërbimin.Ne këmbëngulim që të pranohen vetëm materiale eko-miqësore, kemi prodhim të përputhshëm me RoHS, funksionim ligjor dhe prodhim sigurie dhe përmirësim të vazhdueshëm.Premtimi ynë përfundimtar është që të gjitha lëndët e para që vijnë të përmbushin 100% rregulloren tonë të HSF (Pa Substanca të Rrezikshme), të gjitha produktet e gatshme të përputhen 100% me standardin HSF.

Premtimi ynë

"Ekzistenca jonë është e ndërtuar mbi cilësinë dhe shërbimin"

Takimi i partneritetit të biznesit.Foto shtrëngim duarsh nga biznesmenët.Biznesmenët e suksesshëm shtrëngojnë duart pas marrëveshjes së mirë.Horizontale, e paqartë

Produktet dhe Tregu ynë

Produktet kryesore: Kabllo dhe tela lidhëse UL / Kabllo me shirit të sheshtë / Kabëll me shumë bërthama / Kabëll spirale / Kabëll USB / Kabllo kompjuteri / Kabllo instrumenti / Kabllo energjie VDE / Kabllo CCC / Kabllo komunikimi CMP / Kabllo audio / Kabllo Lan Cat5e, Cat6... kështu me radhë.

300Njerëzit

PUNONJËSIT TOTALI

US$50Milion

TOTALI I TË ARDHURAVE VJETOR

1997

VITI I THEMELIMIT

4 tregjet kryesore:

Europa Perëndimore
%
Amerika Veriore
%
Azia Jugore
%
Azia Juglindore
%

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?